Koszty wykończenia/dostosowania kondygnacji na piętrze 2.

Koszty wykończenia/dostosowania kondygnacji na piętrze 2.

Postprzez administrator » Pt lut 14, 2014 13:07

Witajcie,

Z tego, co ustaliłem, to mieszkania na kondygnacji najwyższej można we własnym zakresie w porozumieniu z Deweloperem wykańczać praktycznie dowolnie (antresola, stryszek itp). Ciekaw jestem, jakie koszty są z tym związane. Pytanie kieruję głównie do osób które ten etap mają już za sobą i posiadają antresole, strych czy inne rozwiązania. Jaki jest koszt docieplenia?? Koszt tzw robocizny?? Elementów konstrukcyjnych?? Płyt gipsowo-kartonowych czy drewna?? Będę wdzięczny za kalkulacje :)
administrator

Postprzez » Pt lut 14, 2014 13:07

Re: Koszty wykończenia/dostosowania kondygnacji na piętrze 2

Postprzez josia_krk » Cz mar 13, 2014 17:17

W sumie ponawiam pytanie. Czy ktoś się w tym orientuje? A przy okazji macie może jakieś ciekawe pomysły na adaptację dodatkowej powierzchni?
josia_krk

Postprzez JoiKo » Śr kwi 02, 2014 19:21

Witam

Przyłączam się do zapytania , w bloku B zastanawiam się jak zagospodarować poddasze , mogę prosić sąsiadów z dłuższym stażem :) o podpowiedź i sugestię jakie koszty , jakie rozwiązania , zdjęcia mile widziane :)
JoiKo

Postprzez administrator » Śr lis 12, 2014 11:00

Ponawiam zapytanie :) Dla osób zainteresowanych mieszkaniem na najwyższej kondygnacji to bardzo ważna informacja. W końcu do ceny zakupu należy wkalkulować koszt ocieplenia wełną mineralną, zakup materiałów, cenę pracy z tym związaną, koszty związane z wykonaniem antresoli. Bez wątpienia koszta mogą być różne w zależności od użytych materiałów, ale osoby mające ten etap już za sobą - napiszcie mniej więcej o jakim zakresie kwotowym jest mowa. Duża jest bowiem różnica pomiędzy 10 czy 20 lub 30 tysiącami ;)
administrator

Postprzez K&K » N mar 01, 2015 17:34

Drodzy dobrzy Sąsiedzi!

Czy faktycznie nikt nie mógłby podzielić się informacją o kosztach dobudowania antresoli? Bardzo prosimy o porady, wszelkie wskazówki - jako nowi mieszkańcy powstałego już bloku C chcielibyśmy skorzystać z Waszego doświadczenia.

Jeszcze jedno nasze pytanie dotyczy firmy wykończeniowej - czy jest jakaś, którą moglibyście z czystym sumieniem polecić? To samo tyczy się firmy robiącej kuchnie na wymiar. Znacie kogoś solidnego za rozsądną cenę Bardzo prosimy o podzielenie się wiadomościami :)
Pozdrawiamy!
K&K

Postprzez Nutshell » Cz lip 20, 2017 06:46

Witam,

Koszt materiałów i robocizny wyniósł mnie około 40 tys zł. Ale ja stryszek/pokój sobie urządzałem. Najwięcej ocieplenie pochłania no i dobrze zrobiona wentylacja. Zleciłem ekipie i po sprawie było.
Tonery HP Brother, Canon i innych producentów. Do Twojej drukarki.
http://maxkolor.pl
Nutshell

Postprzez » Cz lip 20, 2017 06:46

Powrót do Koszty adaptacji poddasza